(044) 501-25-16 (050) 388-23-43

Офіційний сайт в Україні                        

                   
05.02.2021
0

Догляд за волоссям зі змішаним типом: жирні біля коріння та сухі на кінчиках

За словами стилістів правильний і професійний догляд творить чудеса навіть з найпроблемнішим волоссям. І одне таке занепокоєння деяких людей – це коли шевелюра за короткий час втрачає свій доглянутий вигляд. Так, так йдеться про жирне волосся і “змішаного типу”.

Жирне коріння – сухі кінчики: що за причина?

Волосся на голові, як і шкіра, має захист, який виконують сальні залози, забезпечуючи себумом. Цей “жирок” розподіляється пасмами, утворюючи невидиму захисну плівку. З різних причин сальні залози можуть активніше працювати і тоді волосся швидко жирніє. Ця проблема може виникнути через гормональний дисбаланс, погодні умови, неправильне харчування та ін. У випадку зі змішаним типом себум не розподіляється рівномірно – кінчики залишаються сухими, а коріння, навпаки, “потопають” у салі. Через це на маківці волосся жирне, а до низу має сухий, тьмяний і неживий вигляд.

Здорове волосся – не проблема

Без шкідливих звичок, правильне харчування, спорт і таке інше, а волосся виглядає некрасиво і неживо. Так, таке теж може бути все тому, що ми живемо у світі прогресу і стресу. А це головні фактори, які крадуть здоров’я та красу людини. Але ми відкриємо вам секрет, що дозволяє зберегти привабливість шевелюри.

Звичайно ж, акцент робимо на догляді за волоссям жирного та змішаного типу. І він повинен складатися з:

  • очищення,
  • зволоження,
  • харчування,
  • антибактеріального контролю,
  • нормалізації функцій сальних залоз

Шампунь та ампули

Від вибору шампуню багато залежить. Зазвичай, продукція з мас-маркету містить шкідливі парабени та сульфати, які не найкраще впливають на шкіру голови та структуру волосся. Особливо страждає волосся слабке від природи або пошкоджене, або пофарбоване.

Трихологи звертають увагу на той факт, що завдяки шампуню можна вирішити багато проблем з волоссям, у тому числі жирність. Достатньо підібрати його правильно. Наприклад, шампунь Extreme activator містить екстракт плаценти і здатний зміцнити волосся по всій довжині та покращити його вигляд.

А якщо до цого ще й додати і ампули “Ланьер Классик” з екстрактом плаценти та алое віра, то вашої шевелюри не торкнеться випадання волосся та інші проблеми.

Завдяки таким засобам ваше волосся завжди світитиметься чистотою і сяятиме здоров’ям!


Понравилась статья? Поделитесь ею!

Залишити відгук

X