(044) 501-25-16 (050) 388-23-43

Офіційний сайт в Україні                        

                   
15.12.2022
0

Як правильно фарбувати волосся самостійно, щоб отримати ідеальний відтінок?

Декілька наших порад допоможуть зробити все правильно і уникнути несподіваного результату фарбування в домашніх умовах.

Первинне фарбування волосся

Отже, припустимо, ви вирішили самостійно пофарбувати волосся в новий колір, але без кардинальних змін. Для цього ми беремо фарбу і наносимо її по всій довжині. Поступово розподіляємо від коренів до кінчиків. Витримуємо близько 30 хвилин або стільки часу, скільки радиться в інструкції. Потім змиваємо за допомогою шампуню. У результаті отримуємо рівний колір на волоссі. Тобто, нічого складно в цьому немає.

Вторинне фарбування волосся

Минув час і потрібно повторити фарбування. Цей етап називається у професіоналів вторинним фарбуванням та відрізняється від первинного. Якщо при первинному фарбуванні потрібно було розподіляти фарбу по всій довжині, то цього разу нанести склад лише на коріння, що відросло, і потримати півгодини. Потім необхідно провести емульгацію: зволожити волосся, нанести на нього близько 30 грам шампуню, спінювати разом з нанесеною фарбою і потримати ще 10 хвилин. Такі маніпуляції дозволяють оновити колір без шкоди для волосся: фарба, яка на корінні “м’яко” працює по всій довжині.

Помилки при фарбуванні тон у тон

При фарбуванні волосся другий, третій і т.д. разів не слід наносити склад по всій довжині пасм. Це помилка, яка призводить до тьмяності, неживості пасм. Вони втрачають свою еластичність та красу. Тому дуже важливо після первинного фарбування наступні рази проводити процедуру емульгації. За рахунок неї волосся залишається живим і блискучим.

Фарбування на довге волосся

Якщо волосся довге і ви витрачаєте більше одного тюбика фарби, тоді як правильно фарбувати волосся тон у тон? У такому разі при вторинному фарбуванні перший тюбик ми витрачаємо на покриття коріння. Другий використовуємо для емульгації. За всіма правилами розводимо фарбу, після чого в неї додаємо 30 грам шампуню, розмішуємо і всю цю суміш наносимо на волосся. Намилюємо та добре розподіляємо по всій голові склад і тримаємо 10 хвилин.

Про головні нюанси

Правильно підібраний колір волосся та грамотно проведене фарбування гарантують майже професійний результат. Дуже часто майстри не можуть проводити освітлення “забитого” фарбою волосся. Також виникають складнощі зі зміною нового кольору волосся. Адже розподіл фарби по всьому волоссю – помилка, що часто повторюється, яка призводить до тьмяних і неживих пасм.

Ми радимо використовувати у догляді за фарбованим волоссям спеціальні препарати, що відновлюють. Одним із таких є рідкий кератин “Формула Сілк”.


Понравилась статья? Поделитесь ею!

Залишити відгук

X