(044) 501-25-16 (050) 388-23-43

Офіційний сайт в Україні                        

                   

Про Компанію

Коли, купуючи ампулу з препаратом ТМ «Плацент Формула» або ТМ «Ланьер» ви роздумуєте: а чи допоможе це моєму волоссю, ви можете бути впевненими – допоможе! Інакше цих чудо-препаратів просто не було б на полицях!

У нас впевненість виникла за більш ніж 20 років роботи на українському ринку. Адже ми не з тих, у кого піднялася б рука пропонувати те, що не перевірено на собі.

Може, звучить дещо романтично, але наша мета – не заробити гроші, а, як у справжніх естетів: зробити світ кращим, прищепити вам любов до себе і бажання любити себе правильно.

Людину можна читати, як книгу: по виразу очей, за блиском волосся, за кольором шкіри. Саме тому завжди і скрізь потрібно виглядати чудово. Думаючи про це торгова марка «Плацент Формула» вже багато років пропонує вам надзвичайно дієві засоби по догляду за волоссям.

Створивши цей сайт, ми спробували розповісти вам про нашу любов, заявити про наше бажання спілкуватися і разом шукати виходи з різних ситуацій. Ми готові ділитися нашими знаннями і можливостями, які бажають стати друзями і говорити з вами – не тільки про волосся, а про все що може зробити Вас красивіше і краще.


Сподобалася сторінка? Поділіться нею!

X