(044) 501-25-16 (050) 388-23-43

Офіційний сайт в Україні                        

                   
22.12.2022
0

Стильні стрижки для жінок 40+ з овальним обличчям: правила вибору та варіанти

Стрижка для леді 40+ головним чином має омолоджувати та робити образ стильним. Як зробити вибір і на що звернути увагу поговоримо в цій статті?

Довжина чи стрижка

Довге волосся, звичайно ж, завжди чарує. Але з віком така “формула краси”, на жаль, не працює. Довгі пасма додають років і створюють ефект “втомленого обличчя”. Стилісти радять леді 40+ обирати коротші варіанти стрижок.

Дотримуйтесь правила “золотої середини”, тобто не вдаряйтеся в ультрамодні варіанти, які ідеально виглядають на молодих, але безглуздо і вульгарно на вікову категорію. Також “відсіюємо” стрижки, які вимагатимуть багато часу у догляді та складності в укладці. Через брак часу, який найчастіше відчувають жінки, такі зачіски перетворюються на недоглянуту копицю волосся.

Ідеальна стрижка

Боб та каре – ідеальні стрижки для будь-якого віку. Саме вони останні кілька років стоять першими у списку за популярністю. Адже такі стрижки омолоджують обличчя, стильно виглядають і додають образу особливої чарівності з нотками елегантності та дитячої наївності.

Багатошарові стрижки – ще один хороший варіант для леді 40+. З ними взагалі не буде жодних проблем в укладці. Завдяки тому ж каскаду можна додати тонкому волоссю об’єм, а образу граціозності та легкості.

Ну а тим, хто готовий зробити дуже коротку стрижку і розпрощатися зі своїми довгими, кучерями стилісти пропонують стрижку піксі. Причому і ця зачіска не потребує особливого догляду. Вона може бути як елегантною, так і хлоп’яче-бешкетною.

Якщо любов до довгого волосся

У такому разі стилісти пропонують укоротити довге волосся до лопаток. А якщо доповнити стрижку ще й чубчиком, то привабливий образ готовий! Бонусом – мінус декілька років.

Найкращим вибором для леді 40+ з овальним обличчям вважаються такі стрижки:

  • каскад
  • шапочка
  • каре
  • боб
  • боб-каре
  • піксі
  • гарсон

Всі вони відрізняються стильністю, елегантністю та стриманістю.

Але важливо враховувати головне правило “омолодження” за допомогою стрижки – це якість волосся. Якщо воно тьмяне, неживе та пошкоджене – образ не врятує ніяка навіть супер-пупер модна стрижка. Хочете завжди виглядати молодо та привабливо? Тоді використовуйте у догляді інноваційну трихологічну продукцію ТМ “Плацент Формула” та “Ланьєр”. У ній є все необхідне, щоб волосся було завжди здоровим і красивим. В асортименті є також спеціальна серія засобів, що омолоджує, “Формула Амарант”, яка спрямована на збереження краси волосся на довгі роки.


Понравилась статья? Поделитесь ею!

Залишити відгук

X