(044) 501-25-16 (050) 388-23-43

Офіційний сайт в Україні                        

                   
22.12.2022
0

Як прискорити ріст волосся? Ефективний та перевірений спосіб

Не братимемо генетичний фактор уповільненого росту волосся. Відомо багато інших факторів, які заважають здійснити мрію – відростити косу до пояса. Саме про них йтиметься у цій статті.

Життя волоска поділяється на три періоди – фаза росту (анаген), фаза спокою (катаген) та фаза регресії (телоген). Саме у фазу росту волосся росте. Цей період може тривати від 4 до 7 років. Знову ж таки все залежить від генетики і від факторів, що гальмують цей процес.

Наприклад, вірусна інфекція, ГРВІ, грип… Страждає весь організм, не виняток і волосяні фолікули. Тому після одужання їм також необхідно довго відновлюватись (не менше місяця), щоб знову активно виконувати свої функції.

Ще волосся нормально не росте через, як це банально не звучить, неправильний догляд. Це шампуні зі шкідливими парабенами, не використання захисних засобів під час термоукладок, ходіння в погану погоду без головного убору тощо. В результаті пасма ламаються та стоншуються.

Також “підриває” процес росту волосся анемія. Це часта проблема жінок, яка може з’явитися через деякі перенесені захворювання, а також надмірну фізичну активність і суворі дієти.

І ще однією причиною сповільненого росту вважається незбалансоване харчування. Через нестачу білка, вітамінів та мікроелементів порушується мікроциркуляція в капілярах, виникає дефіцит поживних речовин у волосяних фолікулів.

Перевірений спосіб прискорити ріст волосся

Нашому волоссю необхідні “будматеріали” – вітаміни групи В, амінокислоти, білок, мікроелементи, залізо, цинк і т.д. Але через перелічені чинники ми можемо забезпечити ними організм. Навіть якщо максимально правильно харчуватися. Адже та ж застуда одразу позбавить значної порції вітамінів.

Ось тут знадобляться вітамінні комплекси. А точніше, спеціальні рідкі вітаміни для волосся. Наш вибір – трихологічний унісекс препарат “Ланьєр Класік”.

У його складі два найпотужніші біостимулятори – екстракт плаценти та алое віра. Це криниця корисних речовин, включаючи амінокислоти та антиоксиданти. Він втирається у шкіру голови. В результаті стимулюються до зростання навіть “сплячі” фолікули і зупиняється навіть тотальне випадіння волосся. Цей препарат абсолютно безпечний для вагітних і годуючих матусь, тому що не містить спирту і “хімії”.

Регулярне застосування забезпечує волосся всім необхідним для активного росту здорових та красивих пасм.


Понравилась статья? Поделитесь ею!

Залишити відгук

X