(044) 501-25-16 (050) 388-23-43

Офіційний сайт в Україні                        

                   
24.06.2021
0

Лікування облисіння

ЛІКУЄМО ОБЛИСІННЯ

Лікування алопеції, просто кажучи – облисіння – у чоловіків і жінок – процес комплексний і складний. В даному матеріалі приведемо матеріали дослідників В.П. Федотова, А.А. Мамон, В.В. Горбунцова, В.А. Джібріля, які вивчили вплив засобів лінії «Плацент Формула» німецької компанії «WT-Metode».

Засіб, призначений для зовнішнього використання, застосовувалося в групі з 29 чоловіків і 17 жінок. Метою дослідження було виявити, наскільки ефективно лікування облисіння у жінок і лікування облисіння у чоловіків за допомогою препаратів лінії.

Зроблено висновок, що «Плацент Формула» є ефективним засобом лікування. Застосування благотворно позначається на психологічному стані пацієнтів, тому що зовнішній вигляд волосистої частини голови дуже важливий для впевненості в собі і спокою. Вогнищева алопеція, таким чином, завжди була актуальною проблемою медиків і косметологів, особливо з огляду на, що її лікування складно і не завжди вдається.

Продукт не містить спирту. У своєму складі він містить воду, плацентарний протеїн, ряд вітамінів, мукополісахаридів, нуклеотиди, олікватеріум-6, поліквантеріум-11, капсикум фрутесценс, пропіленгліколь, лимонну кислоту, полісорбат-20, парфум, 2-пропанол, бензил нікотинат, етоксідігліколь, імідазолідиніл уреа , бензалконіум хлорид, метілхлороізотіазолінон, метілізотіазоліон.

облысение у мужчин

Основна дія заснована на тому, що препарат покращує дихання тканин, в тому числі шкіри голови, так що споживання кисню зростає вдвічі, а волосяні фолікули починають отримувати краще кровопостачання. При застосуванні цього препарату краще дозріває кератин, швидше утворюються сірчані з’єднання між необхідними для росту волосся амінокислотами. Нормалізується вироблення шкірного сала шкірою голови.

Лікування облисіння у жінок і лікування облисіння у чоловіків за допомогою цього препарату також засновано на тому, що він покращує структуру волосся і коригує їх стан.

Препарати серії «Плацент Формула» застосовувалися в ході комплексного лікування облисіння у жінок. Також проводилося лікування облисіння у чоловіків. В рамках плану лікування групі 29 чоловіків і 17 жінок у віці від 21 до 46 років було проведено повне обстеження з УЗД печінки, підшлункової залози, нирок і органів малого тазу. У всіх хворих був узятий біохімічний аналіз крові, а крім того, ні перенесли дуоденальную гастроскопію з отриманням дуоденального вмісту.

Хворих оглянули гастроентеролог, отоларинголог, невропатолог, стоматолог, уролог і гінеколог. Якщо у кого-то були виявлені запальні процеси, то осередки інфекції були усунені до того, як почалося лікування облисіння. У дослідженні не брали участь хворі, у яких було виявлено якесь важке захворювання.

Потім хворих розділили на дві групи, у тому числі перша отримувала комплексну терапію, прийняту в сучасній медицині. Ця терапія включала вітаміни, судинні ліки і фізіотерапію. Друга група лікувалася так само. Єдина різниця полягала в тому, що для локальної терапії першої групи призначили местораздражающіе кошти, а другий – препарати «Плацент формула».

Перед використанням «Плацент формули» волосся обробляли шампунем «Spring flower» тієї ж фірми. До складу цього шампуню, який застосовувався з гігієнічною метою, входить азуленовий масло гваякового дерева, при цьому кислотність його нейтральна. Після того, як волосся були вимиті, вони витирали до повного висушування і масажувати щіткою. Після на вогнища облисіння наносили препарат і втирали, поки місце втирання червоніла. У проміжках між процедурами голову мити не рекомендувалися, а сама процедура проводилася двічі в тиждень до тих пір, поки вогнище не покривається пушковими волоссям. Після цього кількість процедур зводили до однієї. Після 6 місяців такої терапії результати були наступними. У 8 хворих першої групи і у 11 хворих другої групи (57% і 73% відповідно) волосся на вогнищах облисіння повністю відросли. Четверо хворих з першої і двоє з другої відзначали значний ефект, але вогнища все ще були помітні при ретельному огляді.

Препарат «Плацент Формула» за підсумками дослідження визнаний можливим для застосування в дерматології і косметології. Однак лікування облисіння у жінок і особливо лікування облисіння у чоловіків не повинно включати його в якості єдиного засобу, тому що алопеція має складний механізм виникнення. Це означає, що на додаток повинні бути використані і інші препарати.


Понравилась статья? Поделитесь ею!

Залишити відгук

X