Який шампунь обрати? Адже асортимент цих б’юті-засобів сьогодні “лякає”. Очі розбігаються, а мозок від аналізу всього побаченого та прочитаного вибухає. Дочитавши цю статтю до кінця ви вже не вагатиметеся у своєму виборі, а зробите його легко і правильно.
Головне призначення шампуню – це очищення шкіри голови. Причому акцент на цій процедурі робиться на “нормальне очищення”. Тобто не повинно бути – переочищення або недоочищення.
Наша шкіра є найбільшим органом і основне її завдання – виведення токсинів та всього непотрібного. Її ще називають “другими нирками”. Тому на шкірі голови накопичується себум. Також на голові та на волоссі “осідають” пил та інший бруд ззовні. Саме для цього і потрібна процедура миття голови.
Якщо себум погано відмивається – виникає сприятливе середовище для розмноження шкідливих бактерій. І тоді ми стикаємося з лупою, свербінням та запаленням шкіри. Або ж виділення сальних залоз, накопичуючись, забивають пори шкіри і може початись випадіння волосся. І всі ці проблеми виникають лише через неправильне очищення шкіри голови.
Головні нюанси у виборі найкращого шампуню та у його використанні
Якщо взяти будь-який шампунь, включаючи масмаркет, то побачимо, що їх склад “багатий” вітамінами, маслами та ін. Так, все це необхідно для здоров’я волосся. Але якщо навіть найдорожчий шампунь підібраний неправильно – на ефект “ВАУ” не чекайте. Отже, яких помилок ми припускаємося у застосуванні та у виборі шампуню?
- Не відповідає шкірі голови
Через це шампунь може “сушити” і так суху шкіру або, навпаки, викликати надмірну роботу сальних залоз.
- Не враховуємо кількості “головомийок”
Комусь достатньо мити голову 1 раз на тиждень, а у когось потреба у щоденних “головомийках”. І це також важливий факт!
- Неправильний розподіл шампуню під час миття голови
Трихологи та стилісти наголошують на очищенні шкіри голови не дарма! Шампунь важливо наносити на прикореневу зону та ретельно намилювати. Але розподіляючи його по всій довжині волосся ми ризикуємо зіткнутися з наступними проблемами – сухими та ламкими пасмами та сплутуванням.
- РН-критерій
Це кислотно-лужний баланс шкіри. І він не може бути у всіх однаковий. На нього впливають різні фактори – вік, харчування, тощо. Зазвичай, якщо шкіра суха, її рН дорівнює 3-4.6, якщо жирна – 5.8.-7, нормальна – 4.7-5.7.
Тому виробники головним критерієм призначення шампунів виділяють саме їхній рН. Багато брендів вже сьогодні вказують на етикетках якого рН засоби. І якщо ми читаємо, що шампунь призначений для “нормального волосся”, то його рН має бути відповідним – 4.7-5.7.
Неправильно підібраний шампунь змінить нормальний рН шкіри і згодом вона стане занадто жирною або сухою. Оскільки наша шкіра і організм має генетичну пам’ять, доведеться помучитися, щоб повернути все “на круги свої”.
- Парабени
Вони змінюють стан шкіри та негативно впливають на волосся. У професійних засобах у складі їх немає. Натомість є екстракти корисних рослин, екстракти плодів і масла.
Наш улюблений вибір – це шампуні серії “Підсніжник” та лінійка “Ланьєр”. Їхня формула складається з натуральних, природних інгредієнтів і призначена для ідеального, м’якого очищення та нормалізації рН шкіри голови. Зробіть свій правильний вибір!
Понравилась статья? Поделитесь ею!