fbpx

(044) 501-25-16 (050) 388-23-43

Офіційний сайт в Україні                        

                   
22.03.2019
0

Секретні експерименти з лосьйоном від випадіння волосся “Плацент Формула”

У всі часи волосся є символом краси, здоров’я і життєвої сили людини. Густі, доглянуті, блискучі – вони привертають увагу протилежної статі, не менше ніж струнка фігура або гарне обличчя, надають як чоловікові так і жінці впевненості в собі.   Тому однією з найсерйозніших психологічних проблем, з якою може раптово зіткнуться кожна людина, вважається патологічне випадання волосся (алопеція): може обернутися глибокою депресією, викликати сильне емоційне потрясіння.

Алопеція входить в десятку найпоширеніших захворювань 21 століття. Трихологи відзначають омолодження проблеми часткового або повного випадання волосся. Майже не масово відзначається облисіння у людей до 50 років: хоча ще кілька десятків років тому, подібне могло статися тільки з тими, кому за 60. Найстрашніше, що ніхто не застрахований від втрати волосся, і питання профілактики та лікування алопеції не тільки актуальне , а й життєво важливий.  Тому експерти ТМ “Плацент Формула” і “Ланьер” розкажуть Вам про реальний спосіб боротьби з тотальним випаданням волосся, про радісних результатах одного важливого експерименту. Ми хочемо, щоб якомога більше чоловіків і жінок дізналися про чудової можливості повернути собі здорову розкішну шевелюру і радість життя!

Алопеція: види і симптоми випадіння волосся

Науці на сьогоднішній день відомо кілька основних видів алопеції – гніздова, андрогенна (за чоловічим типом), дифузна, рубцева. За статистикою випадання волосся різній мірі схильні до близько 50% чоловічого населення планети і майже 30% жінок. Кожному підлозі характери свої особливості втрати волосся: найчастіше у чоловіків перші залисини з’являються в зоні чола або на маківці, тоді як у жінок спостерігається рідкого шевелюра по всій волосистої частини голови.

Андрогенна алопеція вважається найпоширенішою формою облисіння і зустрічається & nbsp; майже у 90% чоловіків і жінок. Наступна  за масштабністю – гніздова (вогнищева) алопеція, якою страждають близько 30% людей і від 1 до 4% припадає на інші види випадіння волосся.

выпадение волос у мужчин, облысение, андрогенная алопеция

Андрогенна алопеція – випадання волосся пов’язане з надлишком андрогенів (чоловічих гормонів). Найчастіше цим захворюванням страждають чоловіки, але на жаль жінки теж не виняток! Андрогенна алопеція передається у спадок: і не саме випадання волосся, а висока чутливість волосним цибулинок в тім’яній і лобових зонах до чоловічих гормонів. В результаті, різко скорочується життєвий цикл, настає дисбаланс, дистрофія фолікулів, волосся росте все тонше, а через час перетворюються в Пушкова і з повною атрофією фолікула взагалі зникають.

У чоловіків прояв даного виду випадіння волосся характеризується порідіння шевелюри спочатку в області скронь, потім переходить на лоб, потилицю і тім’яну область. Якщо не лікувати чоловічу андрогенную алопецію – тім’яна і лобова частина об’єднуються & nbsp; в одну повністю лису зону.

У жінок андрогенна алопеція часто буває результатом порушення функцій яєчників, гормонального дисбалансу, наслідком постменопаузи, і виявляється сильним порідіння волосся на маківці: вони стають ламкими, дуже тонкими і пушаться.

выпадение волос, облысение, андрогенная алопеция

Дифузна алопеція – це провісник Адрогенную випадання волосся або пов’язана з віком. Найчастіше зустрічається така втрата волосся телогеновая форми. Відзначається дифузна алопеція і як наслідок фізіологічних змін в організмі людини, наприклад у жінок до або після пологів,  з 15 до 19 років, у людей похилого віку.

Гніздова (Очагова) алопеція – зустрічається рідко, але своїм стрімким розвитком випадання волосся і раптовістю появи приносить найбільші неприємності. Характеризується захворювання & nbsp; нерівномірною втратою волосся. На голові з’являються невеликого розміру ділянки (“вогнища”, “гнізда”) з повною відсутністю волосся. Подібних осередків може бути від одного і більше, різних розмірів: в основному вони овальної або округлої форми в 3-5 см в діаметрі.

Спочатку захворювання на місці відсутності волосся видно фолікулярні отвори, сама шкіра гладенька. В процес протікання хвороби вогнища розростаються і з’єднуються у велику облисілу зону неправильних обрисів. На інших ділянках голови волосся тонке, слабкі, мляві.

Першими ознаками може бути свербіж та почервоніння шкіри на ділянках випадання волосся. Потім випадають довге волосся і залишаються «відкритими» фолікулярні отвори. При легкому потягування пасом в осередках алопеції, вони витягуються пучками.

Причини, сприяють очаговому облисіння, до кінця не з’ясовані, але лікарі-трихолог припускають, що основними факторами виникнення захворювання служать стрес, різноманітні захворювання, травми, гормональні зміни і навіть сама імунна система людини. За статистикою вогнищева алопеція частіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків, у віці з моменту статевого дозрівання до 30 років.

Рубцева алопеція – вид облисіння, якому піддається 0,5-1% людей. Причиною його розвитку вважаються деякі захворювання аутоімунного характеру і являє незворотний процес пошкодження волосяних фолікулів.

выпадение волос, облысение, андрогенная алопеция

Алопеція і ефективний спосіб лікування

Масштабність алопеції серед чоловіків, жінок, і навіть дітей, в сучасному світі змусила вчених, трихолог, дерматологів максимально підійти до вивчення цієї проблеми і пошуку ефективних методів боротьби з облисінням.

Понад двадцять  років тому був створений унікальний лосьйон від випадання волосся «Плацент Формула» на основі потужного біологічно активної речовини – екстракту плаценти і доповнюють речовин: екстракт табасского перцю, миртового масла, протеїнів, амінокислот, вітамін. У його складі не присутні спирт і гормони.

За основу були взяті відкриття вчених про овечої плаценті (професор Кар отримав в 1912 році Нобелівську премію!), Як про речовину здатному омолодити, зупинити процеси старіння, запустити регенерацію клітин з силою молодого організму на молекулярному і біохімічному рівні.

Щоб з’ясувати чи зможе Плацент Формула впоратися з такою складною і серйозною проблемою, як алопеція,  нашими партнерами з Німеччини був проведений серйозний експеримент, результати якого ви можете побачити на фотографіях. Для цього були запрошені добровольці – чоловік і жінка.

У дівчини ДО початку експерименту волосся в дуже жалюгідному стані, відзначаються ознаки осередкової (гніздову) алопеції: вогнища з повною відсутністю волосся і зонами  рідшаючою шевелюри.

выпадение волос, плацент формула, облысение, алопеция

Первинний стан волосся дівчини

У чоловіка помітні ознаки адрогенної алопеції, з утворенною лисиною у вигляді “шапочки кардинала” на маківці.

выпадение волос, плацент формула, облысение, алопеция

Первісне стан волосся у чоловіка

За ходом експерименту від початку і до кінця уважно стежили всі фахівці: лікарі, трихолог, перукарі. Всім був цікавий результат – допоможе “Плацент Формула” повернути цим людям  волосся, не кажучи вже про розкішну шевелюру, чи ні?

Лосьон від випадання: експеримент і його результати

У чому полягав експеримент? Кожні три дні здійснювався спеціальний догляд за шкірою голови:

  • для стимуляції функцій волосяних фолікулів, поліпшення кровообігу шкіри голови, нормалізації обміну речовин, “запуску” росту волосся пацієнтам  робився масаж шкіри голови з ампулами  «Плацент Формула»;
  • іноді застосовують лазерний гребінець;
  • до масажу, для посилення ефекту, стимуляції волосяних  фолікулів, харчування коренів, підвищення тонусу шкіри голови обов’язково мили голову шампунем від випадання волосся Пролісок на основі натуральних компонентів і плацентарного протеїну. Важливо також, що в складі будь-якої шампуні серії “Пролісок”  немає SLS! А це означає, що волосся під надійним захистом.

Курс лікування тривав близько року. В ході експерименту  було використано 10 коробок лосьйону від випадіння волосся Плацент Формула для жінки і 5-ть упаковок для чоловіка (у нього була не така складна ситуація з випаданням волосся, як у жінки). За цей час волоссю повернули здоровий і привабливий вигляд, перемогли алопецію!

Етапи одужання

Минуло 3 місяці, було використано 36 ампул (рівно 3 коробки) “Плацент Формула”  і що ми спостерігаємо? Випадання призупинилося, осередки помітно зменшилися, значно погустелі саме волосся. У жінки вони вже не виглядають одинокими, млявими бурульками. Додався обсяг волосся!

У чоловіка “перекрилася” лисина в лобовій частині. І спостерігаються не пушкові, а міцне і здорове волосся.

выпадение волос, плацент формула, облысение, алопеция

Всі були в захваті від перших результатів і стали продовжувати дослідження. Кожні три дні обом продовжували втирати лосьйон від випадання волосся, робити масаж голови. Ще через три місяці зовнішність дівчини разюче змінюється. Вона буквально розквітає на очах. Видно ще більший прогрес в лікуванні алопеції. У лобовій частині голови залишилися  невеликі залисини. У чоловіка  вже практично зникли залисини в лобової зоні і значно зменшилася поле відсутності волосся на маківці.

выпадение волос, плацент формула, облысение, алопеция

Зверніть увагу на волосся дівчини по закінченню курсу лікування, їх довжину і густоту! Це не пушок! Справжні міцні, блискучі, новенькі волосся! Вони змогли вирости і навіть не на 1 см! Не менш приголомшливий результат відзначений з Адрогенную алопецією у чоловіка. “Шапочка кардинала” зникла і немає залисин в лобовій зоні –  по всій волосистої частини голови видно молоді, блискучі, міцні волосся.

выпадение волос, плацент формула, облысение, алопеция
выпадение волос, плацент формула, облысение, алопеция

Експеримент завершено – для дівчини і чоловіки – радісна подія, знову набуття  щастя! Менше ніж за рік здобули перемогу над, здавалося, що незворотною проблемою – вогнищевим облисінням, Адрогенную алопецією, втратою волосся.

выпадение волос, плацент формула, облысение, алопеция

Лосьйон «Плацент Формула» не тільки допоміг зупинити випадіння волосся, але й стимулював зростання міцного і здорового волосся. Живі, блискучі, і не просто волосся, а здорова шевелюра! Приголомшливий результат без побічних дій, гормонів і хімічних речовин і це після такого трагічного стану волосся!

Як бачите, Плацент Формула може впоратися навіть з таким важким захворюванням, як сильне випадіння волосся, повернути радість і щастя життя чоловікам і жінкам!

победа, удача, выздоровление, спасение, облысение


Понравилась статья? Поделитесь ею!

Залишити відгук

X